Yeah hier een foto van de eerst uitgekomen dame Neptunides Vond ze al een tijdje prachtig maar de prijs hield mij een beetje tegen. Blij dat ik ze uiteindelijk toch gekocht heb
Ik zit ook al een hele tijd te kijken naar deze soort!
Volgens mij heb ik een hele tijd terug eens gelezen dat de verzorging nogal byzonder is en dat het geen gemakkelijke soort is. Klopt dit of ben ik in de war>?
Ik ben heel benieuwd naar je ervaringen, hou ons op de hoogte
Hoi Arthur, ik heb ook gelezen dat het een soort is die zich slecht voortplant (we weten niet precies wat ze stimuleert om eieren te leggen), maar wat bedoel je met een bijzondere verzorging?
Geen flauw idee hoe ik ze aan de eierleg ga krijgen maar ik wilde ze zoooooo graag hebben. Ga verschillende zones in het terrarium maken en dan is het erop of eronder Ze komen met 10 imago's (als ze allemaal uitkomen tenminste) in een 80x40x50 terrarium.
Ik weet niet meer wat ik er precies over gelezen had, het hield mij ieder geval op dat moment (in combinatie met de prijs inderdaad) tegen ze te nemen.
Slim om het terrarium zo in te richten dat er meerdere eileg mogelijkheden zijn!
Hopelijk komen ze allemaal tegelijk uit, dan lijkt me deze kweekgroep toch aardig hoopgevend