Pagina 1 van 1

Stephanorrhina guttata

Geplaatst: ma 07 apr 2025, 19:10
door René Verheij
Inmiddels zijn er 6 poppen uitgekomen een week of 2 terug en beginnen ze langzamerhand al lkkr druk te worden en 3om3 qua geslacht moet goed komen lijkt mij :D

Schultzeorum man en zijn substraat moest ff verhuizen hiervoor vanwege ruimtegebrek daar ook nog 4 larven uit :%

Re: Stephanorrhina guttata

Geplaatst: vr 10 apr 2026, 23:43
door René Verheij
Na eigelijk veelste veel weg te hebben gedaan.

Nu nog 3 vrouwen en een mannetje over met nog zat larven en ongeveer 10 cocons over rustig aan weer de kweek op zetten en ik ga wel weer een paar imago's toevoegen van iemand tzt om toch gevoelsmatig de populatie gezond te houden.

Ik heb nu deze groep opgebouwd uit 2 verschillende partijen en ik merk wel dat soms vers bloed de potentie of althans interesse in elkaar behoorlijk verhoogd. Elegans was daar een heel goed voorbeeld in voor mij .