Ik ben Bart en ik ben hier terecht gekomen vanuit mijn mierenhobby. Altijd al een fascinatie gehad voor kevers maar nooit bij stil gestaan dat je thuis kan keveren. (Overigens ontdekte ik dat ook pas vorig jaar met mieren)
Ik heb alleen echt gigantisch veel vragen, dus ik hoop niet dat iemand boos reageert: lees het forum!
Waar ik niet echt uitkom op de Facebook groepen is vooral wat nou de kern van deze hobby is

Mijn mieren heb ik in een mooie bak zitten en de komende jaren hoop ik mijn kolonies tot epische proporties uit te zien groeien. Maar hoe werkt dit met kevers? Hou je deze in een mooie bak, of is de levensfase als kever kort?
Ligt de kern in het kweken. En zo ja, wat doe je met de kevers die geboren worden? Op een gegeven moment moet je er gigantisch veel hebben.
Kortom ik hoop nog veel te leren. Het minder bang te hoeven zijn voor escapes zou erg welkom zijn in deze hobby.